2. Procedure
Procedure
Titel: Het onderhoud van de groenvoorzieningen 2024-2028
Beschrijving: Het onderhoud van de groenvoorzieningen 2024-2028
Interne identificatiecode: PPP0N3-4284/4111/PRO/GCU/2023/00161
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
5. Perceel