99351-2023 - MededingingNederland-Zevenbergen: Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Asfaltonderhoud slijtlagen, fase 2
Referentienummer: SIW009225
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbestedende dienst heeft de intentie om een raamovereenkomst te sluiten voor het asfaltonderhoud slijtlagen. De werkzaamheden en de eisen die de aanbestedende dienst stelt aan het asfaltonderhoud zijn omschreven in de aanbestedingsdocumenten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45233141 Wegenonderhoud
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbesteding vindt plaats volgens de Europese openbare procedure volgens hoofdstuk 2 van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW2016). De aanbestedende dienst hanteert bij deze aanbesteding de grondbeginselen proportionaliteit, gelijkheid, transparantie en non-discriminatie.
De aanbestedende dienst is voornemens om met één partij een raamovereenkomst af te sluiten. Alleen inschrijvingen van inschrijvers die voldoen aan de minimumeisen en selectiecriteria worden in behandeling genomen.
Let op, de gehele inkoopprocedure zal digitaal verlopen via het aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract.