Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79414000 Advies inzake personeelsbeheer
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Amsterdam (NL329)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie Aanbestedingsstukken