2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Onkruidbeheersing op verharding
Beschrijving: De Aanbestedende dienst is gemeente Vijfheerenlanden. De Aanbestedende dienst is voornemens om onkruidbeheersing op verharding uit te besteden. De opdracht, voor een initiële periode van twee (2) jaar en een optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar, is opgedeeld in drie percelen te weten: • Perceel 1 Leerdam, Schoonrewoerd, Oosterwijk, Kedichem; • Perceel 2 Vianen, Everdingen, Hoef en Haag, Zijderveld; • Perceel 3 Ameide, Sluis, Meerkerk, Lexmond, Leerbroek, Hei- en Boeicop, Tienhoven aan de Lek, Nieuwland. Voor elk perceel is een (RAW-) bestek opgesteld. De Aanbestedende dienst wenst per perceel een Overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de in het Bestek vermelden Dienst(en). -
Interne identificatiecode: IBMN-2023-VIJ-AH-010
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Leerdam, Schoonrewoerd, Oosterwijk, Kedichem
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Vianen, Everdingen, Hoef en Haag, Zijderveld
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschrijving: Ameide, Sluis, Meerkerk, Lexmond, Leerbroek, Hei- en Boeicop, Tienhoven aan de Lek, Nieuwland.
Interne identificatiecode: 3