99385-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Makelaarsuite in relatie tot stand van zaken realisatie roadmap IDV integratie- en distributievoorziening
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Amsterdam gebruikt op dit moment de Makelaarsuite (product van PinkRoccade) voor het distribueren van persoonsgegevens in de stad. In veel processen worden deze gegevens gebruikt (via zowel applicatiekoppelingen als raadpleegschermen). De overeenkomst met de huidige leverancier loopt af in op 31/12/2021. De overeenkomst is een sterfhuisconstructie omdat de functionaliteit die de Makelaarsuite (MKS) biedt momenteel wordt vervangen in het project GOB (Generiek Ontsluiten Basisgegevens). Deze vervanging heeft echter meer tijd nodig dan initieel gedacht. Dit maakt het noodzakelijk om de overeenkomst met PinkRoccade te continueren als een overbruggingsovereenkomst voor een periode van maximaal twee jaar. De huidige overeenkomst vertegenwoordigt op dit moment een bedrag van € 245.000,- per jaar. Dit bedrag zal gedurende de twee lopende contractjaren worden afgebouwd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€350.000,-