99513-2024 - Resultaat
Nederland – Middenspanningsschakelborden – 222978 Levering en plaatsing van het 150kV Gas insulated switchgear station (GIS) voor Schiphol Zuidoost
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: 222978 Levering en plaatsing van het 150kV Gas insulated switchgear station (GIS) voor Schiphol Zuidoost
Beschrijving: Doel van de aanbesteding: de Opdracht Deze Uitnodiging tot Inschrijving kent de volgende scope met betrekking tot het 150kV Gas insulated switchgear station: - Ontwerp en productie van het 150kV Gas insulated switchgear station - Factory Acceptance Test (FAT) - Transport van fabriek naar bouwlocatie (voormalige Quick Parking Beechavenue) - Levering en plaatsing op de bouwlocatie (inclusief horizontaal en verticaal transport on site) - Site Acceptance Test (SAT) en tenslotte bedrijfsvaardig opleveren. De opdrachtomschrijving betreft: het ontwerpen, inkopen, fabriceren, transporteren, horizontaal en verticaal transporteren op de bouwlocatie, plaatsen, samenbouwen, testen en inbedrijfstellen van het 150kV Gas insulated switchgear station.
Eerdere aankondiging: 461804-2023
Interne identificatiecode: 2023-027
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31214520 Middenspanningsschakelborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000