99621-2023 - MededingingNederland-Rotterdam: Geschenken en beloningen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Geschenken aan Personeel of derden
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
18530000 Geschenken en beloningen
II.1.4.
Korte beschrijving
Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond
De Aanbestedende Dienst is de Veiligheidsregio Rotterdam Rijnmond (VRR) zetelend te Rotterdam, vertegenwoordigd M&C, afd. Inkoop. De VRR staat voor 'samen sterk' in risicobeheersing, incidentbestrijding en crisisbeheersing door een gezamenlijke inzet van diensten, organisaties, burgers en bedrijfsleven, waardoor schade en leed bij incidenten wordt voorkomen of beperkt.
Omschrijving opdracht
Het faciliteren om individuele geschenken te kunnen kopen en al dan niet direct te laten sturen naar een begunstigde of het faciliteren om Aanbestedende Dienst collectief een geschenk te kunnen geven al dan niet in relatie tot een thema en al dan niet rechtstreeks door de Opdrachtnemer te sturen naar de begunstigden.
De aanbesteding zal geheel digitaal plaats vinden op Negometrix. Voor de werking van het platform kunt u de instructie 'digitaal aanbieden' raadplegen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 560 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Levering van geschenken en/of omzetten van ideeën in geschenken en deze leveren