See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountancydienstverlening 2026-2029
Beschrijving: Zie Aanbestedingsleidraad in Mercell.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000