99747-2025 - Resultaat
Nederland – Verhuizingsdiensten – Verhuisdiensten UvA en HvA
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verhuisdiensten UvA en HvA
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft de verhuisdiensten en opslagfaciliteiten voor de Universiteit van Amsterdam (UvA) en de Hogeschool van Amsterdam (HvA). De huidige overeenkomst loopt af op 31 december 2024, waardoor deze nieuwe aanbesteding in de markt is gezet. De UvA/HvA zal een raamovereenkomst afsluiten voor maximaal 4 jaar (inclusief verleningsopties)
Interne identificatiecode: FS-084
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000