99994-2025 - Mededinging
Nederland – Bruggenbouwwerkzaamheden – Gebied Zuid-Holland – vervangen onderbouw brug Gouwsluis Alphen a/d Rijn
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Gebied Zuid-Holland – vervangen onderbouw brug Gouwsluis Alphen a/d Rijn
Beschrijving: De draaibrug over de Gouwe in Alphen aan den Rijn (brug Gouwsluis) is gelegen in de spoorlijn Alphen aan den Rijn – Woerden, nabij km 15.8. De onderbouw van de brug Gouwsluis verkeert in een zodanige staat dat die moet worden vervangen. Het betreft de onderbouw van de spoorbrug waarvan de brugconstructie (staal) dubbelsporig is uitgevoerd maar enkelsporig wordt bereden. Het onbereden deel op de brug fungeert als passeerpad. Ook de remmingwerken, het bewegingswerk en de bruginstallaties moeten worden vervangen, waarbij de brug op afstand bediend gaat worden vanuit Rotterdam (overdag) en Zwolle (nacht). Het bestaande brugval blijft behouden. De scope van dit project wordt in 2 contracten ondergebracht: 1. Realisatie vervanging onderbouw brug Gouwsluis Alphen a/d Rijn (hoofdcontract) 2. Directielevering hefcilinder. Dit contract wordt separaat meervoudig onderhands aanbesteed. Er wordt een beroep gedaan op de percelenregeling zoals opgenomen in artikel 3.16a van de Aanbestedingswet. Zie korte beschrijving
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Gebied Zuid-Holland – vervangen onderbouw brug Gouwsluis Alphen a/d Rijn
Interne identificatiecode: 1