See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas meczu Reprezentacji Polski w rugby z zespołem Chorwacji w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas meczu Reprezentacji Polski w rugby z zespołem Chorwacji w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy
Poprzednie ogłoszenie: 86479-2025
Wewnętrzny identyfikator: GCS.DZPI.2711.3.2025
Rodzaj procedury: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79342200 Usługi w zakresie promocji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1.Przedmiotem umowy jest: 1) promocja Miasta Gdyni od dnia zawarcia umowy do dnia 22 lutego 2025 roku podczas organizacji przez Wykonawcę meczu Reprezentacji Polski w rugby mężczyzn w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy (zwanego dalej „Meczem”) w dniu 22 lutego 2025 roku na Narodowym Stadionie Rugby przy ul. Kazimierza Górskiego 10 (zwanym dalej „Stadionem”), 2) promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności w ramach organizacji przez Wykonawcę Meczu w dniu 22 lutego 2025 roku na Stadionie. 2.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają między innymi na: 1) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Meczu, 2) umieszczeniu logo Gdynia Rugby lub nazwy „Gdynia” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Wykonawcę przy organizacji Meczu np.: materiały prasowe, plakaty, bilety oraz inne materiały związane z organizacją Meczu, 3) oznaczaniu wpisów w mediach społecznościowych zapowiadających Mecz hashtagiem ”#wGdyni„, 4) umieszczeniu 3 sztuk banerów reklamowych Miasta Gdyni o minimalnych wymiarach 1m x 4m, 1m x 3m i 1m x 2m na Stadionie, eksponowanych podczas Meczu, 5) umieszczeniu 3 flag z logo Miasta Gdyni na Stadionie, eksponowanych podczas Meczu, 6) umieszczeniu balonu reklamowego Miasta Gdyni na Stadionie eksponowanego podczas Meczu, 7) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na telebimie usytuowanym na Stadionie, eksponowanego podczas Meczu, 8) umieszczeniu 10 sztuk winderów reklamowych Miasta Gdyni na Stadionie, eksponowanych podczas Meczu, 9) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na stronie internetowej zespołu www.arkarugby.pl wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl w okresie obowiązywania umowy, 10) informowaniu przez Wykonawcę o wspieraniu Meczu przez Miasto Gdynia podczas udzielanych informacji i wywiadów mediom, 11) informowaniu przez spikera o wspieraniu Meczu przez Miasto Gdynia podczas Meczu, 12) umożliwieniu ekspozycji materiałów reklamowych oraz rozprowadzaniu materiałów promocyjnych Miasta Gdyni podczas Meczu, 13) umożliwieniu Zamawiającemu wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z Meczu dla celów promocyjno – reklamowych Zamawiającego, 14) umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania Meczu na potrzeby własne, 15) przekazaniu Zamawiającemu fotorelacji z Meczu, stanowiącej nie mniej niż 10 (dziesięć) zdjęć o minimalnej rozdzielczości 4000 px i gęstości 300 dpi, przy czym co najmniej 5 zdjęć w jakości zapewniającej wydruk 60cmx40cm w 300 dpi, na adres email: promocja@gdyniasport.pl, nie później niż 36 godzin od zakończenia Meczu. Wykonawca oświadcza, że posiada wymagane przepisami prawa zgody osób przedstawionych na zdjęciach na rozpowszechnianie ich wizerunku i wykorzystywanie w celach promocji Gminy Miasta Gdyni. Wykonawca oświadcza, że w przypadku wystąpienia tych osób z roszczeniami w stosunku do Zamawiającego z tytułu naruszenia ich praw lub dóbr osobistych, Wykonawca pokryje wszelkie koszty, jakie Zamawiający zobowiązany będzie ponieść, w tym koszty wypłaconych odszkodowań, 16) zagwarantowaniu przez Wykonawcę, że materiały wymienione w pkt. 15) nie będą naruszać żadnych praw osób trzecich, a w szczególności praw własności intelektualnej (w tym praw autorskich oraz pokrewnych) lub dóbr osobistych takich osób, a treść tych materiałów będzie zgodna z obowiązującym prawem. W przypadku wystąpienia przez osoby trzecie przeciwko Zamawiającemu z jakimikolwiek roszczeniami z tytułu korzystania przez Zamawiającego z przedmiotowych materiałów Wykonawca oświadcza, że zwalnia Zamawiającego z wszelkiej odpowiedzialności i zobowiązuje się do naprawienia jakichkolwiek szkód poniesionych z tego tytułu przez Zamawiającego, 17) zagwarantowaniu przez Wykonawcę iż autor (ewentualni współautorzy), wykonawcy materiałów, o których mowa w pkt 15) oraz wykorzystanych w nich utworów, wyrażają zgodę na dokonywanie w nich zmian w zakresie wskazanym w pkt. 18) niniejszego §, 18) udzieleniu Zamawiającemu w ramach obowiązków licencji niewyłącznej, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych do korzystania z materiałów, o których mowa w pkt 15), obejmującej prawo do zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych w zakresie adaptacji oraz tłumaczeń na języki obce, na następujących polach eksploatacji (...) 3.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na: umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne zwanych dalej „Wydarzeniami” organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, twitter) Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, 3) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, 4) umieszczeniu plakatów promujących Wydarzenie organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w obrębie Stadionu podczas Meczu, 7) oznaczaniu w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu, 8) oznaczaniu minimum 5 wpisów w mediach społecznościowych hashtagiem ”#gdyniasport”,