2. Procedura
Procedura
Tytuł: Nabycie w formie leasingu autobusu zgodnie z postanowieniami SWZ
Opis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa realizowana w formie leasingu autobusu, zgodnie z postanowieniami SWZ. Zamówienie obejmuje dostawę na w formie leasingu autobusu międzymiastowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ
Poprzednie ogłoszenie: 64271-2025
Wewnętrzny identyfikator: ZP- 2P/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34121100 Autobusy transportu publicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66114000 Usługi leasingu finansowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Nabycie w formie leasingu autobusu
Opcje:
Opis opcji: Zgodnie z SWZ.