See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Sukcesywna dostawa polielektrolitów do zagęszczania osadów w Zakładzie Oczyszczania Ścieków „Kujawy” - zagęszczarki taśmowe.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa polielektrolitów do zagęszczania osadów w Zakładzie Oczyszczania Ścieków „Kujawy” - zagęszczarki taśmowe
Poprzednie ogłoszenie: 293575-2025
Wewnętrzny identyfikator: 990/NO-119/2025
Rodzaj procedury: Negocjacyjna z uprzednią publikacją zaproszenia do ubiegania się o zamówienie / konkurencyjna z negocjacjami
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24542000 Polimery akrylowe w formach podstawowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Brak opcji.