2. Procedura
Procedura
Tytuł: Przeglądy oraz naprawy pomp produkcji KSB, WFP, a także wyselekcjonowanej armatury pomp
Opis: Przedmiotem zamówienia są przeglądy oraz naprawy pomp produkcji KSB, WFP, a także wyselekcjonowanej armatury pomp - szczegółowy opis przedmiotu zamówineia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 13329-2026
Wewnętrzny identyfikator: W.ROZ.2710.100.2025/ZZD
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50500000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50511100 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp cieczowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. Zamówienie w ramach prawa opcji na 2026 r. obejmuje: przeglądy pomp typu KSB i WFP, naprawę/wymianę wyeksploatowanej armatury pomp zainstalowanych na rurociągach tłocznych w pompowniach położonych wokół Jeziora Zegrzyńskiego, należących do Obiektu Hydrotechnicznego – szczegółowy zakres prac zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ “Opis przedmiotu zamówienia” w części dotyczącej zamówienia objętego prawem opcji. Zlecenie zamówienia objętego prawem opcji uzależnione jest od przyznania zamawiającemu środków finansowych. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający będzie korzystał z prawa opcji. Prace świadczone w ramach prawa opcji muszą być realizowane zgodnie z dokumentami wymienionymi w pkt 4.1.2 SWZ. Do świadczenia usług w ramach prawa opcji zastosowanie mają postanowienia umowne (Załącznik nr 7 do SWZ), określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki świadczenia usług oraz kar umownych. Cena prac świadczonych w ramach prawa opcji będzie określona w ofercie Wykonawcy. Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Zamawiający może zrezygnować z wykonania całości lub części zamówienia objętego prawem opcji. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tytułu niewykorzystania prawa opcji lub jego pełnej wartości. Zasady uruchomienia zamówienia objętego prawem opcji szczegółowo określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy.