2. Procedura
Procedura
Tytuł: Nasadzenie kwiatów jednorocznych, krzewów i bylin wraz z ich kompleksową pielęgnacją w 2025r.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest nasadzenie kwiatów jednorocznych, krzewów i bylin wraz z ich kompleksową pielęgnacją w 2025r.
Wewnętrzny identyfikator: WZP.271.1.2.2025.EK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03121100 Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001