See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół rugby mężczyzn Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia w okresie rozgrywek w pierwszej połowie 2025 roku
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół rugby mężczyzn Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia w okresie rozgrywek w pierwszej połowie 2025 roku
Poprzednie ogłoszenie: 179291-2025
Wewnętrzny identyfikator: GCS.DZPI.2711.4.2025
Rodzaj procedury: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79342200 Usługi w zakresie promocji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1.Przedmiotem umowy jest: 1) promocja Miasta Gdyni przez zespół rugby mężczyzn Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia (zwany dalej „Zespołem”) w pierwszej połowie 2025 roku tj. od dnia podpisania umowy do dnia 10 czerwca 2025 roku. 2) promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez Zespół w pierwszej połowie 2025 roku tj. od dnia podpisania umowy do dnia 10 czerwca 2025. 2.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają między innymi na: 1) reprezentowaniu Miasta Gdyni w pierwszej połowie 2025 roku w Ekstralidze oraz we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy, 2) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu „Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia”, 3) umieszczeniu logo Gdynia Rugby lub nazwy „Gdynia” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Zespół przy organizacji rozgrywek np.: papier firmowy, materiały prasowe, plakaty, kalendarz oraz inne materiały reklamowe związane z Zespołem, 4) umieszczeniu logo Gdynia Rugby z przodu na koszulkach meczowych, eksponowanych podczas wszystkich meczów ligowych z udziałem Zespołu, a także podczas wszystkich turniejów i spotkań towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół, 5) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na dresach meczowych i wyjściowych lub koszulkach technicznych, eksponowanych podczas wszystkich meczów ligowych i z udziałem Zespołu, a także podczas wszystkich turniejów i spotkań towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół, 6) oznaczanie wpisów w mediach społecznościowych zapowiadających mecze hashtagiem ”#wGdyni„, 7) umieszczeniu 3 sztuk banerów reklamowych Miasta Gdyni o minimalnych wymiarach 1m x 4m, 1m x 3m i 1m x 2m na Stadionie (Narodowy Stadion Rugby w Gdyni przy ulicy Kazimierza Górskiego 10, zwany dalej „Stadionem”), eksponowanych podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 8) umieszczeniu 2 szt. band statycznych z logo Miasta Gdyni za liniami końcowymi Stadionu, 9) umieszczeniu 4 flag z logo Miasta Gdyni na Stadionie, eksponowanych podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 10) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na telebimie usytuowanym na Stadionie, eksponowanego podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 11) eksponowanie spotu reklamowego Gminy Miasta Gdynia na telebimie usytuowanym przy boisku Stadionu (wymagany czas reklamowy minimum 40% całkowitego czasu reklamowego podczas całego wydarzenia), podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 12) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na stronie internetowej zespołu www.arkarugby.pl wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl w okresie obowiązywania umowy, 13) informowaniu przez Wykonawcę oraz przez Zespół o wspieraniu przygotowań i działalności sportowej Wykonawcy i Zespołu przez Miasto Gdynia podczas udzielanych informacji i wywiadów mediom, (...) 3.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na: 1) umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne zwanych dalej „Wydarzeniami” organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, twitter) Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 3) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 4) umieszczeniu plakatów promujących Wydarzenie organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w obrębie Stadionu podczas rozgrywek Zespołu, 5) umożliwieniu Zamawiającemu wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z meczów oraz zdarzeń przed i po spotkaniach łącznie z postaciami (zawodnicy Zespołu) dla celów promocyjno-reklamowych jednostki Zamawiającego, 6) umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania meczów z udziałem Zespołu na potrzeby własne, 7) oznaczanie w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu, 8) oznaczanie minimum 5 wpisów w mediach społecznościowych hashtagiem ”#gdyniasport”,