266744-2025 - Wyniki
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych – Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 2
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 2
Opis: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 2 w podziale na pakiety: PAKIET A: przygotowanie do rewizji UDT, przygotowanie do badań, naprawy po badaniach (międzystropie, główne rurociągi parowe, walczak, parownik, zbiornik SS), wymiana płatów ścian szczelnych parownika, wymiana odcinków wężownic przegrzewacza III st.p.p.p, naprawa kompensatora uszczelniającego oraz skrzynek przegrzewaczy; PAKIET B: remont zaworów bezpieczeństwa oraz stacji redukcyjno – schładzających RS1, RS2 oraz wymiana armatury wysokociśnieniowej; PAKIET C: remont skrzyń przegrzewacza naściennego oraz uszczelnienia przewału;
Poprzednie ogłoszenie: 71604-2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: 1. Termin postoju bloku jest uzgadniany z operatorem PSE. Zamawiający nie może swobodnie ustalać terminu postojów remontowych bloków z uwagi na konieczność zapewnienia stabilności systemu elektroenergetycznego. 2. Termin rozpoczęcia postępowania zakupowego uległ przesunięciu z uwagi na konieczność przeprowadzenia optymalizacji budżetu w EEP. W tym wypadku istotne znaczenie ma to, że Zamawiający nie może swobodnie zmieniać zakresu remontu, ponieważ określone części kotła podlegają okresowym badaniom UDT, z tego względu podczas procesu optymalizacji budżetu należało dokonać szczegółowej weryfikacji zakresów przeznaczonych do remontu. 3. Blok nr 2 jest jednostką centralnie sterowaną 4. Planowane podpisanie umowy: Bez skracania terminu składania ofert Ze skracaniem terminu składania ofert 05.05.2025 21.04.2025 Planowany postój bloku 01.05.2025 – 14.06.2025
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50531100 Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 2 PAKIET A
Opis: PAKIET A: przygotowanie do rewizji UDT, przygotowanie do badań, naprawy po badaniach (międzystropie, główne rurociągi parowe, walczak, parownik, zbiornik SS), wymiana płatów ścian szczelnych parownika, wymiana odcinków wężownic przegrzewacza III st.p.p.p, naprawa kompensatora uszczelniającego oraz skrzynek przegrzewaczy;
Wewnętrzny identyfikator: NLP/PZP/02/2025/1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 2 PAKIET B
Opis: PAKIET B: remont zaworów bezpieczeństwa oraz stacji redukcyjno – schładzających RS1, RS2 oraz wymiana armatury wysokociśnieniowej;
Wewnętrzny identyfikator: NLP/PZP/02/2025/2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Remont urządzeń i instalacji kotła podczas remontu kapitalnego bloku nr 2 PAKIET C
Opis: PAKIET C: remont skrzyń przegrzewacza naściennego oraz uszczelnienia przewału
Wewnętrzny identyfikator: NLP/PZP/02/2025/3