See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Remont urządzeń cieplno-mechanicznych maszynowni bloku energetycznego nr 2 w Enea Elektrownia Połaniec S.A.
Opis: Remont urządzeń cieplno-mechanicznych maszynowni bloku energetycznego nr 2 w Enea Elektrownia Połaniec S.A. w podziale na pakiety: PAKIET A: Remont kapitalny armatury maszynowni bloku energetycznego nr 2 w Enea Elektrownia Połaniec S.A.; PAKIET B: Remont kapitalny urządzeń cieplno-mechanicznych maszynowni podległych pod UDT bloku energetycznego nr 2 w Enea Elektrownia Połaniec S.A.;
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Remont urządzeń cieplno-mechanicznych maszynowni bloku energetycznego nr 2 w Enea Elektrownia Połaniec S.A. Pakiet A
Opis: PAKIET A: Remont kapitalny armatury maszynowni bloku energetycznego nr 2 w Enea Elektrownia Połaniec S.A.;
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Remont urządzeń cieplno-mechanicznych maszynowni bloku energetycznego nr 2 w Enea Elektrownia Połaniec S.A. Pakiet B
Opis: PAKIET B: Remont kapitalny urządzeń cieplno-mechanicznych maszynowni podległych pod UDT bloku energetycznego nr 2 w Enea Elektrownia Połaniec S.A.;