296156-2025 - Wyniki
Polska – Urządzenia medyczne – Dostawa sprzętu medycznego
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu medycznego
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 zadań: 1) Dostawa autoklawu. 2) Dostawa ultrasonografu. 3) Dostawa aparatu RTG. 4) Dostawa bilirubinometrów. 5) Dostawa elektrokardiografu.
Poprzednie ogłoszenie: 112276-2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1) Dostawa autoklawu
Opis: 1) Dostawa autoklawu.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2) Dostawa ultrasonografu
Opis: 2) Dostawa ultrasonografu
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3) Dostawa aparatu RTG
Opis: 3) Dostawa aparatu RTG
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4) Dostawa bilirubinometrów
Opis: 4) Dostawa bilirubinometrów
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5) Dostawa elektrokardiografu.
Opis: 5) Dostawa elektrokardiografu.
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 5