296694-2025 - Wyniki
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów – USŁUGI SERWISOWANIA, OBSŁUGIWANIA I NAPRAWY POJAZDÓW W TRYBIE ZWYKŁYM LUB PRIORYTETOWYM.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: USŁUGI SERWISOWANIA, OBSŁUGIWANIA I NAPRAWY POJAZDÓW W TRYBIE ZWYKŁYM LUB PRIORYTETOWYM.
Opis: USŁUGI SERWISOWANIA, OBSŁUGIWANIA I NAPRAWY POJAZDÓW W TRYBIE ZWYKŁYM LUB PRIORYTETOWYM W ROZBICIU NA 11 CZĘŚCI.
Poprzednie ogłoszenie: 172752-2025
Wewnętrzny identyfikator: U/7/12WOG/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50112000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: CZĘŚĆ NR 1 Serwisowanie obsługiwanie i naprawa w trybie zwykłym lub priorytetowym autobusów pasażerskich
Opis: Serwisowanie obsługiwanie i naprawa w trybie zwykłym lub priorytetowym autobusów pasażerskich - ZGODNIE Z SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKAMI DO SWZ
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ NR 1
Opcje:
Opis opcji: ZGODNIE Z SWZ (100% OPCJI) - opcja wartościowa oraz terminowa, zgodnie z SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: CZĘŚĆ NR 2 Serwisowanie obsługiwanie i naprawa trybie zwykłym lub priorytetowym mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych
Opis: Serwisowanie obsługiwanie i naprawa trybie zwykłym lub priorytetowym mikrobusów, samochodów osobowych, małej ładowności, ciężarowo – osobowych, ogólnego przeznaczenia, interwencyjnych - ZGODNIE Z SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKAMI DO SWZ
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ NR 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: CZĘŚĆ NR 3 Serwisowanie obsługiwanie i naprawa quadów i motocykli.
Opis: Serwisowanie obsługiwanie i naprawa quadów i motocykli - ZGODNIE Z SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKAMI DO SWZ
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ NR 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: CZĘŚĆ NR 4 Serwisowanie obsługiwanie i naprawa trybie zwykłym lub priorytetowym samochodów ciężarowych, ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych
Opis: Serwisowanie obsługiwanie i naprawa trybie zwykłym lub priorytetowym samochodów ciężarowych, ogólnego przeznaczenia średniej i dużej ładowności, przyczep, warsztatów oraz pojazdów specjalnych ciężarowych - ZGODNIE Z SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKAMI DO SWZ
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ NR 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: CZĘŚĆ NR 5 Serwisowanie, obsługiwanie i naprawa ciągników rolniczych kołowych.
Opis: Serwisowanie, obsługiwanie i naprawa ciągników rolniczych kołowych - ZGODNIE Z SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKAMI DO SWZ
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ NR 5
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: CZĘŚĆ NR 10 Serwisowanie, obsługiwanie i naprawa w trybie priorytetowym samochodów pożarniczych.
Opis: Serwisowanie, obsługiwanie i naprawa w trybie priorytetowym samochodów pożarniczych - ZGODNIE Z SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKAMI DO SWZ
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ NR 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: CZĘŚĆ NR 11 Serwisowanie, obsługiwanie i naprawa w trybie priorytetowym pojazdów ratownictwa medycznego.
Opis: Serwisowanie, obsługiwanie i naprawa w trybie priorytetowym pojazdów ratownictwa medycznego. - ZGODNIE Z SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKAMI DO SWZ
Wewnętrzny identyfikator: CZĘŚĆ NR 11