See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Remont nawierzchni Promenady Gen. Jerzego Ziętka na terenie Parku Śląskiego im. Gen. Jerzego Ziętka S.A. w Chorzowie. Etap II. Wariant I.
Opis: 1. Zamawiający udzieli zamówienia w dwóch częściach: Część A: wykonanie robót polegających na wymianie nawierzchni bitumicznej Część B: wykonanie robót polegających na wymianie nawierzchni bitumicznej na mineralną. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, lub dwie części. 3. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego a następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych dla Części A oraz wykonanie na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego robót budowlanych dla Części B. 4. Poszczególne zakresy przedmiotu zamówienia dla Części A oraz dla Części B zostały zawarte w Projektowanych Postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2a i 2b do SWZ) oraz w PFU (Załącznik nr 3 do SWZ). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w PFU z załącznikami (Załącznik nr 3 do SWZ). 6. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2a i 2b do SWZ).
Poprzednie ogłoszenie: 818678-2025
Wewnętrzny identyfikator: 57/PN/RB/2025/AS
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania, 45233251 Wymiana nawierzchni, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 71220000 Usługi projektowania architektonicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część A: wykonanie robót polegających na wymianie nawierzchni bitumicznej.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego a następnie na jej podstawie wykonanie robót budowlanych. 2. Poszczególne zakresy przedmiotu zamówienia dla Części A zostały zawarte w Projektowanych Postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2a do SWZ) oraz w PFU (Załącznik nr 3 do SWZ). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w PFU z załącznikami (Załącznik nr 3 do SWZ). 4. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2a do SWZ).
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część B: wykonanie robót polegających na wymianie nawierzchni bitumicznej na mineralną.
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego robót budowlanych . 2. Poszczególne zakresy przedmiotu zamówienia dla Części B zostały zawarte w Projektowanych Postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2b do SWZ) oraz w PFU (Załącznik nr 3 do SWZ). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w PFU z załącznikami (Załącznik nr 3 do SWZ). 4. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2b do SWZ).
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania, 45233251 Wymiana nawierzchni, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę