See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół rugby kobiet Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia w okresie rozgrywek w pierwszej połowie 2026 roku
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół rugby kobiet Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia w okresie rozgrywek w pierwszej połowie 2026 roku
Poprzednie ogłoszenie: 169608-2026
Wewnętrzny identyfikator: GCS.DZPI.2711.5.2026
Rodzaj procedury: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79342200 Usługi w zakresie promocji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1.Przedmiotem umowy jest promocja przez zespół rugby kobiet Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia (zwany dalej „Zespołem”) w pierwszej połowie 2026 roku tj. od dnia podpisania umowy do dnia 21 czerwca 2026 roku. 1) Miasta Gdyni, 2) Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności. 2. Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają miedzy innymi na : 1) reprezentowaniu Miasta Gdyni w pierwszej połowie 2026 roku w Mistrzostwach Polski Rugby 7 Kobiet oraz we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy, 2) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu „Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia”, 3) umieszczeniu logo Gdynia Rugby lub nazwy „Gdynia” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Zespół przy organizacji rozgrywek np.: papier firmowy, materiały prasowe, plakaty, kalendarz oraz inne materiały reklamowe związane z Zespołem, 4) umieszczeniu okolicznościowego znaku promocyjnego na 100-lecie Miasta Gdynia (zwanego dalej “logo 100”) w materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przez Wykonawcę przy organizacji rozgrywek, np.: papier firmowy, komunikaty i materiały prasowe, plakaty, bilety, zaproszenia, akredytacje, kalendarze Zespołu i inne, 5) umieszczeniu logo Gdynia Rugby z przodu na koszulkach meczowych, eksponowanych podczas wszystkich meczów ligowych z udziałem Zespołu, a także podczas wszystkich turniejów i spotkań towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół, 6) umieszczeniu „logo 100” na nogawce spodni, eksponowanych podczas wszystkich meczów, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy, 7) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na dresach meczowych i wyjściowych lub koszulkach technicznych, eksponowanych podczas wszystkich meczów ligowych i z udziałem Zespołu, a także podczas wszystkich turniejów i spotkań towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół, 8) oznaczanie wpisów w mediach społecznościowych zapowiadających mecze hashtagiem ”#wGdyni oraz hastagiem #Gdynia100„, 9) umieszczeniu 3 sztuk banerów reklamowych Miasta Gdyni o minimalnych wymiarach 1m x 4m, 1m x 3m i 1m x 2m na Stadionie (Narodowy Stadion Rugby w Gdyni przy ulicy Kazimierza Górskiego 10, zwany dalej „Stadionem”), eksponowanych podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 10) umieszczeniu 2 szt. band statycznych z logo Miasta Gdyni za liniami końcowymi Stadionu, 11) umieszczeniu 3 flag z logo Miasta Gdyni na Stadionie, eksponowanych podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 12) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na telebimie usytuowanym na Stadionie, eksponowanego podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 13) eksponowanie spotu reklamowego Gminy Miasta Gdynia na telebimie usytuowanym przy boisku Stadionu (wymagany czas reklamowy minimum 40% całkowitego czasu reklamowego podczas całego wydarzenia), podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 14) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na stronie internetowej zespołu www.arkarugby.pl wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl w okresie obowiązywania umowy, 15) informowaniu przez Wykonawcę oraz przez Zespół o wspieraniu przygotowań i działalności sportowej Wykonawcy i Zespołu przez Miasto Gdynia podczas udzielanych informacji i wywiadów mediom, 16) umożliwieniu ekspozycji materiałów reklamowych oraz rozprowadzaniu materiałów promocyjnych Miasta Gdyni podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 17) przekazywaniu Zamawiającemu fotorelacji po każdym spotkaniu sportowym z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, stanowiącej nie mniej niż 10 (dziesięć) zdjęć o minimalnej rozdzielczości 4000 px i gęstości 300 dpi, przy czym co najmniej 5 zdjęć w jakości zapewniającej wydruk 60cmx40cm w 300 dpi, na adres email: promocja@gdyniasport.pl, nie później niż 36 godzin od zakończenia meczu. Wykonawca oświadcza, że posiada wymagane przepisami prawa zgody osób przedstawionych na zdjęciach na rozpowszechnianie ich wizerunku i wykorzystywanie w celach promocji Gminy Miasta Gdyni. Wykonawca oświadcza, że w przypadku wystąpienia tych osób z roszczeniami w stosunku do Zamawiającego z tytułu naruszenia ich praw lub dóbr osobistych, Wykonawca pokryje wszelkie koszty, jakie Zamawiający zobowiązany będzie ponieść, w tym koszty wypłaconych odszkodowań, (...) 3.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na: 1) umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne zwanych dalej „Wydarzeniami” organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, twitter) Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 3) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 4) umożliwieniu Zamawiającemu wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z meczów oraz zdarzeń przed i po spotkaniach łącznie z postaciami (zawodnicy Zespołu) dla celów promocyjno-reklamowych jednostki Zamawiającego, 5) umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania meczów z udziałem Zespołu na potrzeby własne, 6) oznaczanie w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu, 7) oznaczanie minimum 5 wpisów w mediach społecznościowych hashtagiem ”#gdyniasport”,