336587-2025 - Wyniki
Polska – Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne – Dostawa artykułów jednorazowego użytku do zabiegów medycznych, implantów ortopedycznych, zastawek serca, innych wyrobów i produktów do użytku medycznego wraz z dzierżawą urządzeń medycznych (w tym urządzenia do terapii nerkowej i urządzenia używane na salach operacyjnych).
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa artykułów jednorazowego użytku do zabiegów medycznych, implantów ortopedycznych, zastawek serca, innych wyrobów i produktów do użytku medycznego wraz z dzierżawą urządzeń medycznych (w tym urządzenia do terapii nerkowej i urządzenia używane na salach operacyjnych).
Opis: Dostawa artykułów jednorazowego użytku do zabiegów medycznych, implantów ortopedycznych, zastawek serca, innych wyrobów i produktów do użytku medycznego wraz z dzierżawą urządzeń medycznych (w tym urządzenia do terapii nerkowej i urządzenia używane na salach operacyjnych). Przedmiot zamówienia jest podzielony na 117 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Poprzednie ogłoszenie: 721944-2024
Wewnętrzny identyfikator: 70/Apteka/2024-126/ZP/24
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne, 33181500 Wyroby do terapii nerkowej, 33182220 Zastawki serca, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33181000 Urządzenia do terapii nerkowej, 33162100 Urządzenia używane na salach operacyjnych, 33137000 Akcesoria profilaktyki stomatologicznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: Pakiet Nr 62
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 62
Opcje:
Opis opcji: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu ­- „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: Pakiet Nr 64
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (11 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 64
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: Pakiet Nr 65
Wewnętrzny identyfikator: Część 65
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: Pakiet Nr 71
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (5 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 71
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: Pakiet Nr 72
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (4 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 72
Część zamówienia: LOT-0076
Tytuł: Pakiet Nr 76
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (6 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 76
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: Pakiet Nr 77
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (9 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 77
Część zamówienia: LOT-0085
Tytuł: Pakiet Nr 85
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (3 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 85
Część zamówienia: LOT-0088
Tytuł: Pakiet Nr 88
Wewnętrzny identyfikator: Część 88
Część zamówienia: LOT-0089
Tytuł: Pakiet Nr 89
Wewnętrzny identyfikator: Część 89
Część zamówienia: LOT-0096
Tytuł: Pakiet Nr 96
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (25 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 96
Część zamówienia: LOT-0098
Tytuł: Pakiet Nr 98
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (16 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 98
Część zamówienia: LOT-0099
Tytuł: Pakiet Nr 99
Wewnętrzny identyfikator: Część 99
Część zamówienia: LOT-0100
Tytuł: Pakiet Nr 100
Wewnętrzny identyfikator: Część 100
Część zamówienia: LOT-0103
Tytuł: Pakiet Nr 103
Wewnętrzny identyfikator: Część 103
Część zamówienia: LOT-0107
Tytuł: Pakiet Nr 107
Opis: Dostawa następującego towaru: Zastawki serca (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 107
Główna klasyfikacja (cpv): 33182220 Zastawki serca
Część zamówienia: LOT-0108
Tytuł: Pakiet Nr 108
Opis: Dostawa następującego towaru: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne (13 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 108
Część zamówienia: LOT-0109
Tytuł: Pakiet Nr 109
Opis: Dostawa następującego towaru: Implanty ortopedyczne (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Wewnętrzny identyfikator: Część 109
Główna klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne