356341-2024 - Wyniki
Polska – Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne – Dostawa sprzętu medycznego jedno- i wielorazowego użytku dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 48 zadań częściowych
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa sprzętu medycznego jedno- i wielorazowego użytku dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 48 zadań częściowych
Opis: Zamówienie zostało podzielone na 48 zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/1 do 2/48 do SWZ.
Wewnętrzny identyfikator: AZ-P.2023.39
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 31711140 Elektrody, 33141220 Kaniula, 33141310 Strzykawki, 33141320 Igły medyczne, 33141420 Rękawice chirurgiczne, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33700000 Produkty do pielęgnacji ciała
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1.podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku – wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Opis: podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku – wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31711140 Elektrody
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2.zadanie nr 2 – przyrządy do przetoczeń, kraniki i filtry
Opis: przyrządy do przetoczeń, kraniki i filtry – wg załącznika nr 2/2 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3.rękawice
Opis: zadanie 3 – rękawice – wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141420 Rękawice chirurgiczne
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4.zestawy i sprzęt ortopedyczny – wg załącznika nr 2/4 do SWZ
Opis: zadanie nr 4 – zestawy i sprzęt ortopedyczny – wg załącznika nr 2/4 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5.sprzęt do urostomii – wg załącznika nr 2/5 do SWZ
Opis: zadanie nr 5 – sprzęt do urostomii – wg załącznika nr 2/5 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6.sprzęt urologiczny – wg załącznika nr 2/6 do SWZ
Opis: zadanie nr 6 – sprzęt urologiczny – wg załącznika nr 2/6 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7.tubki do drenażu jamy bębenkowej ucha – wg załącznika nr 2/7 do SWZ
Opis: zadanie nr 7 – tubki do drenażu jamy bębenkowej ucha – wg załącznika nr 2/7 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 8.strzykawki – wg załącznika nr 2/8 do SWZ
Opis: zadanie nr 8 – strzykawki – wg załącznika nr 2/8 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 8
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141310 Strzykawki
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9.strzykawki, igły i kaniule – wg załącznika nr 2/9 do SWZ
Opis: zadanie nr 9 – strzykawki, igły i kaniule – wg załącznika nr 2/9 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 9
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141220 Kaniula
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 10.strzykawki i igły – wg załącznika nr 2/10 do SWZ
Opis: zadanie nr 10 – strzykawki i igły – wg załącznika nr 2/10 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 10
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141310 Strzykawki, 33141320 Igły medyczne
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11. układy oddechowe noworodkowe – wg załącznika nr 2/11 do SWZ
Opis: zadanie nr 11 – układy oddechowe noworodkowe – wg załącznika nr 2/11 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 12.czujniki neonatologiczne do saturacji – wg załącznika nr 2/12 do SWZ
Opis: zadanie nr 12 – czujniki neonatologiczne do saturacji – wg załącznika nr 2/12 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 13.sprzęt j. uż. ogólnodiagnostyczny – wg załącznika nr 2/13 do SWZ
Opis: zadanie nr 13 – sprzęt j. uż. ogólnodiagnostyczny – wg załącznika nr 2/13 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14.ostrza i trzonki - wg załącznika nr 2/14 do SWZ
Opis: zadanie nr 14 – ostrza i trzonki - wg załącznika nr 2/14 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 15.sprzęt jednorazowy bezpieczny - wg załącznika nr 2/15 do SWZ
Opis: zadanie nr 15 – sprzęt jednorazowy bezpieczny - wg załącznika nr 2/15 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 16. sprzęt jednorazowy - wg załącznika nr 2/16 do SWZ
Opis: zadanie nr 16 – sprzęt jednorazowy - wg załącznika nr 2/16 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 17. sprzęt do odsysania i drenażu - wg załącznika nr 2/17 do SWZ
Opis: zadanie nr 17 – sprzęt do odsysania i drenażu - wg załącznika nr 2/17 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 18.sprzęt jednorazowy anestezjologiczny – wg załącznika nr 2/18 do SWZ
Opis: zadanie nr 18 – sprzęt jednorazowy anestezjologiczny – wg załącznika nr 2/18 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 19.sprzęt jednorazowy do żywienia – wg załącznika nr 2/19 do SWZ
Opis: zadanie nr 19 – sprzęt jednorazowy do żywienia – wg załącznika nr 2/19 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 20.maski i czepki - wg załącznika nr 2/20 do SWZ
Opis: zadanie nr 20 – maski i czepki - wg załącznika nr 2/20 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 20
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 21.drobny sprzęt medyczny - wg załącznika nr 2/21 do SWZ
Opis: zadanie nr 21 – drobny sprzęt medyczny - wg załącznika nr 2/21 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 22.środki do higieny pacjenta – wg załącznika nr 2/22 do SWZ
Opis: zadanie nr 22 – środki do higieny pacjenta – wg załącznika nr 2/22 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 22
Główna klasyfikacja (cpv): 33700000 Produkty do pielęgnacji ciała
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 23. papiery rejestracyjne, elektrody, żele i szkiełka - wg załącznika nr 2/23 do SWZ
Opis: zadanie nr 23 – papiery rejestracyjne, elektrody, żele i szkiełka - wg załącznika nr 2/23 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 24. akcesoria do zabiegów endoskopowych - wg załącznika nr 2/24 do SWZ
Opis: zadanie nr 24 – akcesoria do zabiegów endoskopowych - wg załącznika nr 2/24 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 25.materiały zużywalne do mammotomicznej biopsji piersi pod kontrolą USG kompatybilne z aparatem Mammotome Revolve i Mammotome Elite – wg załącznika nr 2/25 do SWZ
Opis: zadanie nr 25 – materiały zużywalne do mammotomicznej biopsji piersi pod kontrolą USG kompatybilne z aparatem Mammotome Revolve i Mammotome Elite – wg załącznika nr 2/25 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 26.narzędzia i akcesoria laparoskopowe - wg załącznika nr 2/26 do SWZ
Opis: zadanie nr 26 – narzędzia i akcesoria laparoskopowe - wg załącznika nr 2/26 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 27. narzędzia chirurgiczne jednorazowe - wg załącznika nr 2/27 do SWZ
Opis: zadanie nr 27 – narzędzia chirurgiczne jednorazowe - wg załącznika nr 2/27 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 28.materiały zużywalne do diatermii KLS Martin – wg załącznika nr 2/28 do SWZ
Opis: zadanie nr 28 – materiały zużywalne do diatermii KLS Martin – wg załącznika nr 2/28 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: 29.zestawy do moczowodów - wg załącznika nr 2/29 do SWZ
Opis: zadanie nr 29 – zestawy do moczowodów - wg załącznika nr 2/29 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: 30. akcesoria do diatermii ERBE - wg załącznika nr 2/30 do SWZ
Opis: zadanie nr 30 – akcesoria do diatermii ERBE - wg załącznika nr 2/30 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: 31. sprzęt do zabiegów RIRS i ureterorenoskopii – wg załącznika nr 2/31 do SWZ
Opis: zadanie nr 31 – sprzęt do zabiegów RIRS i ureterorenoskopii – wg załącznika nr 2/31 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: 32. akcesoria do diatermii ARC400 - wg załącznika nr 2/32 do SWZ
Opis: zadanie nr 32 – akcesoria do diatermii ARC400 - wg załącznika nr 2/32 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 33.artykuły uzupełniające do zestawu endo- i laparoskopowego - wg załącznika nr 2/33 do SWZ
Opis: zadanie nr 33 – artykuły uzupełniające do zestawu endo- i laparoskopowego - wg załącznika nr 2/33 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: 34. akcesoria anestezjologiczne – wg załącznika nr 2/34 do SWZ
Opis: zadanie nr 34 – akcesoria anestezjologiczne – wg załącznika nr 2/34 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: 35. akcesoria chirurgiczne - wg załącznika nr 2/35 do SWZ
Opis: zadanie nr 35 – akcesoria chirurgiczne - wg załącznika nr 2/35 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: 36. akcesoria do endourologii - wg załącznika nr 2/36 do SWZ
Opis: zadanie nr 36 – akcesoria do endourologii - wg załącznika nr 2/36 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: 37. miski, baseny i kaczki do maceratora Greenpol Quattro – wg załącznika nr 2/37 do SWZ
Opis: zadanie nr 37 – miski, baseny i kaczki do maceratora Greenpol Quattro – wg załącznika nr 2/37 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: 38. przystawka biopsyjna - wg załącznika nr 2/38 do SWZ
Opis: zadanie nr 38 – przystawka biopsyjna - wg załącznika nr 2/38 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: 39. sonda ultradźwiękowa - wg załącznika nr 2/39 do SWZ
Opis: zadanie nr 39 – sonda ultradźwiękowa - wg załącznika nr 2/39 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: 40.obwody krążenia pozaustrojowego – wg załącznika nr 2/40 do SWZ
Opis: zadanie nr 40 – obwody krążenia pozaustrojowego – wg załącznika nr 2/40 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: 41. materiały medyczne używane na Bloku Operacyjnym - wg załącznika nr 2/41 do SWZ
Opis: zadanie nr 41 – materiały medyczne używane na Bloku Operacyjnym - wg załącznika nr 2/41 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: 42. filtry bakteryjno-wirusowe z ustnikiem do spirometru Easy One Air-2500 NDD - wg załącznika nr 2/42 do SWZ
Opis: zadanie nr 42 – filtry bakteryjno-wirusowe z ustnikiem do spirometru Easy One Air-2500 NDD - wg załącznika nr 2/42 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 42
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: 43. zestawy do odciągania pokarmu – wg załącznika nr 2/43 do SWZ
Opis: zadanie nr 43 – zestawy do odciągania pokarmu – wg załącznika nr 2/43 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: 44. butelki i smoczki - wg załącznika nr 2/44 do SWZ
Opis: zadanie nr 44 – butelki i smoczki - wg załącznika nr 2/44 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: 45. pończochy przeciwzakrzepowe - wg załącznika nr 2/45 do SWZ
Opis: zadanie nr 45 – pończochy przeciwzakrzepowe - wg załącznika nr 2/45 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: 46. żel do kolonoskopii – wg załącznika nr 2/46 do SWZ
Opis: zadanie nr 46 – żel do kolonoskopii – wg załącznika nr 2/46 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: 47. koce grzewcze - wg załącznika nr 2/47 do SWZ
Opis: zadanie nr 47 – koce grzewcze - wg załącznika nr 2/47 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: 48.sondy do lasera Vitra 810 - wg załącznika nr 2/48 do SWZ
Opis: zadanie nr 48 – sondy do lasera Vitra 810 - wg załącznika nr 2/48 do SWZ
Wewnętrzny identyfikator: zadanie nr 48