2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa jeży żelbetowych w celu kontynuacji rozbudowy linearnej pasa przygranicznego oraz miejsc składowania (3 zadania/9 części).
Opis: Dostawa jeży żelbetowych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznikiem nr 1) stanowiącym integralną część umowy.
Poprzednie ogłoszenie: 565372-2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Pilna potrzeba związana z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa państwa i jego mieszkańców, zapewnienia nienaruszalności granic, zapewnienia integralności terytorialnej i niepodległości Polski oraz realizacji zadań konstytucyjnych i ustawowych Sił Zbrojnych RP. Materiały niezbędne do linearnej rozbudowy inżynieryjnej pasa przygranicznego.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44192000 Inne różne materiały budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zakup jeży żelbetowych
Opis: Zakup jeży żelbetowych w ilości 1150 sztuk
Wewnętrzny identyfikator: 1 zadanie/3 część
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44212383 Zapory
Opcje:
Opis opcji: 1018 sztuk