See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Usługi utrzymania czystości wewnątrz i na zewnątrz obiektów Oddziałów Okręgowych NBP
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego, przez okres 24 miesięcy, usług utrzymania czystości i porządku wewnątrz i na zewnątrz obiektów Oddziałów Okręgowych Narodowego Banku Polskiego, polegających w szczególności na: 1.1. wykonywaniu stałych kompleksowych usług w zakresie utrzymania czystości i porządku wewnątrz obiektów, 1.2. stałym utrzymywaniu czystości na terenach zewnętrznych przylegających do obiektów, 1.3. wykonywaniu, stosownie do potrzeb Zamawiającego, dodatkowych usług utrzymania czystości i porządku, na podstawie odrębnych zleceń Zamawiającego, 1.4. świadczeniu serwisu dziennego, 1.5. dostarczaniu i wykładaniu artykułów higienicznych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na czternaście (14) części, które zostały opisane w Rozdz. 4 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 558189-2025
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: 1. Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Jednocześnie zamówienie zostało opublikowane we wstępnym ogłoszeniu informacyjnym opublikowanym w Dz.U. S: 7/2025, numer publikacji ogłoszenia: 17588-2025z dnia 10.01.2025 r. i zostało zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówienia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, co stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 1 Prawo zamówień publicznych, umożliwia skrócenie terminu składania ofert.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków, 90919200 Usługi sprzątania biur, 90610000 Usługi sprzątania i zamiatania ulic, 90914000 Usługi sprzątania parkingów, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90620000 Usługi odśnieżania, 90630000 Usługi usuwania oblodzeń
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Białymstoku
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez okres 24 miesięcy kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, zwanych dalej „Usługami”, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Białymstoku przy ul. Pięknej 1 zwanych dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanym przy ul. Pięknej 1, zwanych dalej „terenami zewnętrznymi”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 1
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu realizacji zamówienia, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Bydgoszczy
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez okres 24 miesięcy kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej 8, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 8. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Gdańsku
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez okres 24 miesięcy kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiektach Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanych w Gdańsku przy ul. Okopowej 1 oraz ul. Subisława 20, oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektów NBP zlokalizowanych przy ul. Okopowej 1 oraz ul. Subisława 20. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Katowicach
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Katowicach przy ul. Bankowej 1, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanym przy ul. Bankowej 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Kielcach
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Kielcach przy ul. Warszawskiej 46, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 46. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Krakowie
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Basztowa 20, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanym przy ul. Basztowa 20, Zacisze 2, Plac Matejki 1 i Plac Matejki 1A . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Lublinie
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Lublinie przy ul. F. Chopina 6, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanym przy ul. F. Chopina 6. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Łodzi
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Łodzi, przy Alei Kościuszki 14, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanym przy Alei Kościuszki 14. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Olsztynie
Opis: 1. Przedmiotem Umowy jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Olsztynie przy Alei marsz. J. Piłsudskiego 11/17, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanych przy ul. Kościuszki i ul. Głowackiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Opolu
Opis: 1. Przedmiotem Umowy jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Opolu przy ul. Damrota 2b, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanych przy ul. Damrota 2b. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Poznaniu
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiektach Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanych w Poznaniu przy Al. Marcinkowskiego 12 i ul. Kaliskiej 22, zwanych dalej „Obiektami NBP” oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do Obiektów NBP zlokalizowanych przy Al. Marcinkowskiego 12 i ul. Kaliskiej 22. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Rzeszowie
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiektach Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. 3 Maja 12 i al. Armii Krajowej 86, zwanych dalej „Obiektami NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektów NBP zlokalizowanych przy ul. 3 Maja 12 i al. Armii Krajowej 86. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP w Szczecinie
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiekcie Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanym w Szczecinie, przy ul. Starzyńskiego 1, zwanym dalej „Obiektem NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do Obiektu NBP zlokalizowanych przy ul. Starzyńskiego oraz ul. Henryka Pobożnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14 - Usługi utrzymania czystości w obiekcie NBP we Wrocławiu
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług utrzymania czystości i porządku, w obiektach Oddziału Okręgowego Narodowego Banku Polskiego (NBP) zlokalizowanych we Wrocławiu, przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 41/43 oraz przy ulicy Lelewela 14, zwanych dalej „Obiektami NBP” oraz utrzymaniu czystości na terenach przyległych do ww. Obiektów NBP. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na jednokrotnym albo kilkukrotnym przedłużeniu okresu określonego w ust. 1, przy czym łączny maksymalny okres przedłużenia Umowy wynikający z prawa opcji nie może przekroczyć 24 miesięcy.
Wewnętrzny identyfikator: SEZ/DKRZ-WPO1-RS-241-0137/DA/25 - Część 14