407247-2025 - Wyniki
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej – Obsługa serwisowa urządzeń kontrolno-pomiarowych do pomiaru prędkości
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Obsługa serwisowa urządzeń kontrolno-pomiarowych do pomiaru prędkości
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa (naprawa, przegląd, legalizacja) urządzeń kontrolno – pomiarowych do pomiaru prędkości dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz dla jednostek terenowych Policji woj. podkarpackiego. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: 1) część nr 1 – obsługa serwisowa laserowych mierników prędkości UltraLyte LTI 20-20, TruSpeed LTI 20/20, TruCAM LTI 20/20, TruCAM II LTI 20-20 2) część nr 2 – obsługa serwisowa videoradarów PolCam, VIDEORAPID. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Poprzednie ogłoszenie: 168821-2025
Wewnętrzny identyfikator: ZP/6/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50410000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Obsługa serwisowa laserowych mierników prędkości UltraLyte LTI 20/20, TruSpeed LTI 20/20, TruCam LTI 20/20, TruCAM II LTI 20/20
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa (naprawa, przegląd, legalizacja) urządzeń kontrolno – pomiarowych do pomiaru prędkości dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz dla jednostek terenowych Policji woj. podkarpackiego, to jest laserowych mierników prędkości UltraLyte LTI 20/20, TruSpeed LTI 20/20, TruCam LTI 20/20, TruCAM II LTI 20/20. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.