409459-2025 - Wyniki
Polska – Usługi badania gleby – Ocena zanieczyszczenia powierzchni ziemi w celu potwierdzenia lub wykluczenia występowania historycznego zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz w celu potwierdzenia lub wykluczenia występowania szkody w środowisku na terenie śląska.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Ocena zanieczyszczenia powierzchni ziemi w celu potwierdzenia lub wykluczenia występowania historycznego zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz w celu potwierdzenia lub wykluczenia występowania szkody w środowisku na terenie śląska.
Opis: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 8 szt. dokumentacji z przeprowadzenia oceny zanieczyszczenia powierzchni ziemi w celu potwierdzenia lub wykluczenia występowania historycznego zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz w celu potwierdzenia lub wykluczenia występowania szkody w środowisku zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 1 września 2016 r. w sprawie sposobu prowadzenia oceny zanieczyszczenia powierzchni ziemi (Dz. U. poz. 1395 z późn. zm.), zawierającej wyniki badań wykonane przez akredytowane laboratorium, o którym mowa w art. 147a ust. 1 pkt 1 lub ust. 1a ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 54 z późn. zm.). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w „Projektowanych postanowieniach umowy” (PPU), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 t.j.): Zamawiający nie określa żadnych wymagań. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, na podstawie art. 257 ustawy (jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane).
Poprzednie ogłoszenie: 145388-2025
Poprzednie ogłoszenie: 205049-2025
Wewnętrzny identyfikator: WOF-I.261.6.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71351500 Usługi badania gleby
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71351500 Usługi badania gleby
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: WOF-I.261.6.2025
Wewnętrzny identyfikator: LOT-0001