2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali mieszkalnych, lokali użytkowych, budynków, obiektów garażowo-warsztatowych będących własnością Skarbu Państwa zarządzanych przez Agencję Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Krakowie
Opis: Przedmiotem zamówienia są usługi wykonania łącznie nie więcej niż 105 szt. świadectw charakterystyki energetycznej w tym dla: a) 90-ciu lokali mieszkalnych w miejscowościach: Kraków, Nowy Glinnik oraz inne na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego, b) 11-stu lokali użytkowych w miejscowościach: Bielsko-Biała, Gliwice, Mierzęcice, Katowice, Niepołomice, Kraków, c) 2-ch budynków w miejscowościach: Gliwice, Wadowice, d) 2-ch obiektów garażowo-warsztatowych w miejscowości: Wadowice
Poprzednie ogłoszenie: 182583-2024
Wewnętrzny identyfikator: DZP-OK.2610.109.2024
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71314300 Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej.