422197-2025 - Wyniki
Polska – Usługi gotowania posiłków – PRZYGOTOWYWANIE CAŁODZIENNYCH POSIŁKÓW DLA PACJENTÓW ORAZ POSIŁKÓW PROFILAKTYCZNYCH DLA PRACOWNIKÓW WRAZ Z ICH DOSTARCZANIEM DO CENTRALNEGO SZPITALA KLINICZNEGO UM W ŁODZI
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: PRZYGOTOWYWANIE CAŁODZIENNYCH POSIŁKÓW DLA PACJENTÓW ORAZ POSIŁKÓW PROFILAKTYCZNYCH DLA PRACOWNIKÓW WRAZ Z ICH DOSTARCZANIEM DO CENTRALNEGO SZPITALA KLINICZNEGO UM W ŁODZI
Opis: Zamawiający zleca Wykonawcy usługę przygotowywania całodziennych posiłków dla pacjentów oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników wraz z ich dostarczaniem do Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi: a) pakiet nr 1 – budynek B-1 przy ul. Czechosłowackiej 8/10; przy ul. Bardowskiego 1 oraz Centrum Zdrowia Psychicznego ul. Wierzbowa 38 w Łodzi; b) pakiet nr 2 – budynek A-1 przy ul. Pomorskiej 251 oraz budynek przy ul. Sterlinga 13 w Łodzi. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia cz. B SWZ stanowi integralną część umowy. Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi społeczne o wartości powyżej 750 000 EURO, do których zastosowanie mają przepisy art. 359 pkt. 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) którego przedmiotem świadczenia jest usługa społeczna zg. z załącznik XIV do dyrektywy 2014/24/UE.
Poprzednie ogłoszenie: 287068-2025
Wewnętrzny identyfikator: ZP / 35/ 2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55322000 Usługi gotowania posiłków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55320000 Usługi podawania posiłków, 55321000 Usługi przygotowywania posiłków, 55520000 Usługi dostarczania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania całodziennych posiłków dla pacjentów oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych i ich dostarczanie do Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251. Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi społeczne o wartości powyżej 750 000 EURO, do których zastosowanie mają przepisy art. 359 pkt. 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) którego przedmiotem świadczenia jest usługa społeczna zg. z załącznik XIV do dyrektywy 2014/24/UE. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa część B SWZ – zakres rzeczowy Specyfikacji Warunków Zamówienia. Pakiet nr 1 – budynek B-1 przy ul. Czechosłowackiej 8/10; przy ul. Bardowskiego 1 oraz Centrum Zdrowia Psychicznego ul. Wierzbowa 38 w Łodzi;
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 55320000 Usługi podawania posiłków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55321000 Usługi przygotowywania posiłków, 55322000 Usługi gotowania posiłków, 55520000 Usługi dostarczania posiłków
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% ilości produktów (wielkości świadczenia dostawy gazów medycznych) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów (dostawy gazów medycznych) wynikających z niemożności przewidzenia liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów. - zmian organizacyjnych, w związku np. z: przenoszeniem Oddziałów / Klinik, włączaniem nowych jednostek w struktury organizacyjne zamawiającego, zwiększeniem bazy łóżkowej. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2
Opis: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przygotowywania całodziennych posiłków dla pacjentów oraz posiłków profilaktycznych dla pracowników z uwzględnieniem zaleceń dietetycznych i ich dostarczanie do Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251. Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi społeczne o wartości powyżej 750 000 EURO, do których zastosowanie mają przepisy art. 359 pkt. 1 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) którego przedmiotem świadczenia jest usługa społeczna zg. z załącznik XIV do dyrektywy 2014/24/UE. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa część B SWZ – zakres rzeczowy Specyfikacji Warunków Zamówienia. Pakiet nr 2 - budynek A-1, Łódź, ul. Pomorska 251 oraz budynek przy ul. Sterlinga 13
Wewnętrzny identyfikator: 2