Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33124110 Systemy diagnostyczne
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: UL. GRENADIERÓW 51/59
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 04-073
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)