See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach” Część V
Opis: Pełna nazwa postępowania: "Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet V „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”, Działanie 5.3 „Infrastruktura w edukacji zawodowej”– część V: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach" (Zamawiający podaje pełną nazwę/tytuł postępowania w rubryce "Opis" z uwagi na ograniczona ilość znaków w rubryce "Tytuł"). Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach Przedmiot zamówienia został podzielony na osiem części: cz.1: Pracownia środków transportu drogowego - sprzęt dydaktyczny i materiały szkoleniowe cz.2: Pracownia środków transportu drogowego -symulator pojazdów cz.3: Pracownia środków transportu drogowego - sprzęt zabezpieczenia ładunku i transportu cz.4: Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- narzędzia i wyposażenie weterynaryjne dla zwierząt żywych cz.5: Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- symulatory i fantomy weterynaryjne cz.6: Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- wyposażenie weterynaryjne i narzędzia diagnostyczne cz.7: Meble i wyposażenie cz.8: IT Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Zamawiający nie ustanawia maksymalnej liczby części, na które Wykonawcy mogą złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: F.271.10.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39162100 Pomoce dydaktyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39162000 Pomoce naukowe, 34150000 Symulatory, 34900000 Różny sprzęt transportowy i części zapasowe, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 39160000 Meble szkolne, 30200000 Urządzenia komputerowe, 32420000 Urządzenia sieciowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pracownia środków transportu drogowego - sprzęt dydaktyczny i materiały szkoleniowe
Opis: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, Część 1: Pracownia środków transportu drogowego sprzęt dydaktyczny i materiały szkoleniowe. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo -cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: Część 1 / F.271.10.2026
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pracownia środków transportu drogowego -symulator pojazdów
Opis: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, Część 2: Pracownia środków transportu drogowego -symulator pojazdów. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: Część 2 / F.271.10.2026
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pracownia środków transportu drogowego - sprzęt zabezpieczenia ładunku i transportu
Opis: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, Część 3: Pracownia środków transportu drogowego - sprzęt zabezpieczenia ładunku i transportu. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: Część 3 / F.271.10.2026
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- narzędzia i wyposażenie weterynaryjne dla zwierząt żywych
Opis: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, Część 4:Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- narzędzia i wyposażenie weterynaryjne dla zwierząt żywych. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: Część 4 / F.271.10.2026
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- symulatory i fantomy weterynaryjne
Opis: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach. Część 5: Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- symulatory i fantomy weterynaryjne. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: Część 5 / F.271.10.2026
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- wyposażenie weterynaryjne i narzędzia diagnostyczne
Opis: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach. Część 6: Pracownia diagnostyki weterynaryjnej- wyposażenie weterynaryjne i narzędzia diagnostyczne. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: Część 6 / F.271.10.2026
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Meble i wyposażenie
Opis: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach. Część 7: Meble i wyposażenie. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: Część 7 / F.271.10.2026
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: IT
Opis: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach. Część 8: IT. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo - cenowy oraz załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Siedlcach, im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ul. Bema 4, 08110 Siedlce. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Wewnętrzny identyfikator: Część 8 / F.271.10.2026