See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Wykonanie i dystrybucja formularzy podatkowych i broszur informacyjnych w latach 2025-2027
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2025-2027 formularzy i broszur informacyjnych (z materiałów własnych Wykonawcy) oraz ich dystrybucja (dostarczenie w każdym roku obowiązywania umowy w dwóch partiach) do jednostek Krajowej Administracji Skarbowej wraz z rozładunkiem i przemieszczeniem do magazynu wskazanego przez upoważnionego pracownika danej jednostki administracji skarbowej. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), o wartości powyżej progów unijnych w rozumieniu art. 3 ustawy Pzp (powyżej 143 000,00 euro), w celu zawarcia umowy ramowej na podstawie art. 311 ustawy Pzp.
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79800000 Usługi drukowania i powiązane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2025-2027 formularzy i broszur informacyjnych (z materiałów własnych Wykonawcy), zwanych dalej „formularzami i broszurami informacyjnymi” oraz ich dystrybucja (dostarczenie w każdym roku obowiązywania umowy w dwóch partiach) do jednostek Krajowej Administracji Skarbowej wraz z rozładunkiem i przemieszczeniem do magazynu wskazanego przez upoważnionego pracownika danej jednostki administracji skarbowej. 2. Szczegółowy opis oraz wykaz formularzy i broszur informacyjnych wraz z warunkami świadczenia usługi określony został w: 2.1 tabeli Formularza Cenowego (nakład), stanowiącego Załącznik B do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ); 2.2 projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik I do SWZ i jego załącznikach. 3. Zamówienia (w tym rodzaj i ilości formularzy i/lub broszur informacyjnych) udzielane na podstawie umowy ramowej każdorazowo będą określone w zaproszeniu do złożenia oferty wykonawczej przekazanym wszystkim Wykonawcom, z którymi zostanie zawarta umowa ramowa. Zamówienia udzielane będą Wykonawcy wyłonionemu w celu zawarcia umowy wykonawczej. 4. Zamawiający zawarł umowę ramową z 3 Wykonawcami niepodlegającymi wykluczeniu, których oferty otrzymały najwyższą liczbę punktów w kryteriach oceny ofert oraz oferty te odpowiadają wszystkim wymaganiom przedstawionym w ustawie Pzp, a także spełnią wszystkie warunki określone w SWZ. 5.Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w postępowaniach wykonawczych na zasadach określonych w dokumentach zamówienia.
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji w postępowaniach wykonawczych na zasadach określonych w dokumentach zamówienia.