458998-2026 - Wyniki
Polska – Urządzenia do chirurgii serca – Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Kardiochirurgii
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Kardiochirurgii
Opis: Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Kardiochirurgii - 19 zadań (pakietów) szczegółowo opisane w Załączniku nr 2A do SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 176581-2026
Wewnętrzny identyfikator: DZP.242.38.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33182300 Urządzenia do chirurgii serca
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33182200 Urządzenia do stymulacji pracy serca
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 18 pozycja nr 2
Opis: Pakiet nr 18 pozycja nr 2- 1 zadanie
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 18 pozycja nr 2
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie stosuje opcji
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 22
Opis: Pakiet nr 22- 1 zadanie
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 22
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 31
Opis: Pakiet nr 31- 1 zadanie
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet nr 31