461446-2025 - Wyniki
Polska – Samochody osobowe – Dostawa w formie najmu długoterminowego 10 samochodów osobowych, samochodu dostawczego oraz busa osobowego
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa w formie najmu długoterminowego 10 samochodów osobowych, samochodu dostawczego oraz busa osobowego
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie 36-miesięcznego najmu dziesięciu samochodów osobowych, samochodu dostawczego oraz busa osobowego wraz z usługą serwisową, ubezpieczeniem i innymi usługami. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części, zwane dalej na potrzeby udzielanego zamówienia zadaniami.
Poprzednie ogłoszenie: 170244-2025
Wewnętrzny identyfikator: PRSA-BZP.27.27.2024
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust 1 Ustawy z dn. 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34110000 Samochody osobowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50112000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów, 66510000 Usługi ubezpieczeniowe, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1 - Najem długoterminowy dziesięciu samochodów osobowych
Opis: Najem długoterminowy dziesięciu samochodów osobowych
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2 - Najem długoterminowy samochodu dostawczego
Opis: Najem długoterminowy samochodu dostawczego
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3 - Najem długoterminowy busa osobowego
Opis: Najem długoterminowy busa osobowego
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3