472824-2025 - Wyniki
Polska – Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego – Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych „A” i „B” przy ul. Nowy Świat w Piotrkowie Trybunalskim
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych „A” i „B” przy ul. Nowy Świat w Piotrkowie Trybunalskim
Opis: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dotyczące realizacji inwestycji pn. „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych „A” i „B” z niezbędną infrastrukturą techniczną, w tym z instalacjami wewnętrznymi (elektrycznymi, wod.-kan., c.o., węzłami cieplnymi), wewnętrznym układem komunikacyjnym (drogi wewnętrzne, parkingi, chodniki), śmietnikiem, oświetleniem terenu, instalacjami zewnętrznymi (wod.-kan., c.o., kanalizacja deszczowa, kanalizacja teletechniczna, zasilanie bram), wykonanie przyłączy wody, przyłączy kanalizacji sanitarnej, przyłączy kanalizacji deszczowej i ogrodzenia terenu przewidzianej do realizacji na terenie nieruchomości położonych przy ul. Nowy Świat w Piotrkowie Trybunalskim ”, zgodnie z dokumentacją projektową w zakresie objętym projektami budowlanymi wykonawczymi, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót oraz zapisami niniejszej SWZ. Przedmiar robót jest materiałem pomocniczym. Zamówienie obejmuje nw. roboty: 1)roboty budowlane polegające na budowie dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych „A” i „B” – wykończone „pod klucz” 2)instalacje wewnętrzne zimnej wody, c.w.u. i cyrkulacji oraz kanalizacji sanitarnej z osprzętem, 3)instalacje wewnętrzne centralnego ogrzewania z mieszkaniowymi węzłami c.o. i c.w.u. z cyrkulacją, regulatorami oraz grzejnikami z osprzętem, 4)instalacje wewnętrzne elektryczne (przeciwpożarowe wyłączniki prądu, oddymianie klatek schodowych, awaryjne oświetlenie ewakuacyjne, instalacje oświetleniowe, siłowe z kuchniami indukcyjnymi z piekarnikiem elektrycznym, zasilanie wind), instalacje telekomunikacyjne RTV (kablowa, światłowodowa, budynkowa telewizji naziemnej i satelitarnej) i domofonowa oraz instalacje odgromowe, 5)przyłącza wodociągowe (w granicach nieruchomości z włączeniem do przyłączy wykonanych pod drogą Nowy Świat), 6)przyłącza i instalacje zewnętrzne kanalizacji sanitarnej i deszczowej (w granicach nieruchomości z włączeniem do przyłączy wykonanych pod drogą Nowy Świat), 7)kanalizacja dla instalacji teletechnicznej zewnętrznej, 8)oświetlenie zewnętrzne terenu i monitoring, 9)jednofunkcyjne węzły cieplne z zestawami hydroforowymi w każdym budynku, 10)windy w każdej klatce schodowej – łącznie 4 szt. 11)skrzynki pocztowe w każdym budynku, 12)drogi wewnętrzne, droga przeciwpożarowa, miejsca parkingowe i chodniki z oznakowaniem terenu pionowym i poziomym 13)ogrodzony plac zabaw z wyposażeniem oraz placyk integracyjny z wyposażeniem 14)ukształtowanie terenu, zieleń (trawniki) i elementy małej architektury (kosze, trzepak, ławki, stoliki), 15)wykonanie ogrodzenia terenu z dwoma bramami i furtkami, 16)zasilanie bram z dostarczeniem 130 kompletów pilotów i kluczy do odblokowania, 17)śmietniki w formie zadaszonych wiat (2 szt.) z pojemnikami na śmieci (12 szt. o poj. 1100 dm3 każdy - w kolorach do segregacji odpadów) i pojemnikami na piasek (2 szt. o poj. 400 dm3 każdy), 18)wykonanie świadectw energetycznych dla dwóch budynków oraz dla wszystkich lokali mieszkalnych zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 29 sierpnia 2014 r. o charakterystyce energetycznej budynków (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 101) wraz z podaniem współczynników wyrównawczych dla każdego lokalu do celów rozliczania ciepła, 19)montaż 125 szt. autonomicznych czujek dymu w każdym mieszkaniu, 20)wyposażenie w gaśnice proszkowe (2 kg) węzłów cieplnych i pomieszczeń technicznych. Wykonawca jest zobowiązany 2.Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań, tj. robót konstrukcyjnych (wg projektu konstrukcji). 3.Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany do wskazania, które części zamówienia zamierza powierzyć podwykonawcom i podania firm podwykonawczych. Szczegółowy opis funkcjonowania podwykonawstwa w postępowaniu zawarty jest we wzorze umowy stanowiącym załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4.Wszystkie występujące w dokumentacji projektowej nazwy handlowe materiałów i urządzeń należy traktować jako przykładowe. Wszystkim występującym w dokumentacji znakom towarowym należy przypisać wyrazy „lub równoważny” 5.Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie umowy o pracę, osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia: w zakresie realizacji zamówienia, roboty budowlane, tj. roboty konstrukcyjne wg projektu konstrukcji. 6.Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II. 7.Zamawiający nie zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz inni wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanych, w szczególności wskazane w art. 94 ust. 1 pkt 1 – 10 ustawy Pzp. 8.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. 9.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Wykonanie zadania wymaga zrealizowania jej w całości, gdyż podział spowoduje trudności w skoordynowaniu działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia i nie zagwarantuje właściwego i terminowego wykonania zamówienia oraz może skutkować nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia.
Poprzednie ogłoszenie: 215344-2025
Wewnętrzny identyfikator: BM/3121/1/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45211340 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45311200 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych, 45211341 Roboty budowlane w zakresie mieszkań, 45233226 Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych, 45223300 Roboty budowlane w zakresie parkingów, 45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania, 45342000 Wznoszenie ogrodzeń, 45421148 Instalowanie bram, 45316100 Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dotyczące realizacji inwestycji pn. „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych „A” i „B” z niezbędną infrastrukturą techniczną, w tym z instalacjami wewnętrznymi (elektrycznymi, wod.-kan., c.o., węzłami cieplnymi), wewnętrznym układem komunikacyjnym (drogi wewnętrzne, parkingi, chodniki), śmietnikiem, oświetleniem terenu, instalacjami zewnętrznymi (wod.-kan., c.o., kanalizacja deszczowa, kanalizacja teletechniczna, zasilanie bram), wykonanie przyłączy wody, przyłączy kanalizacji sanitarnej, przyłączy kanalizacji deszczowej i ogrodzenia terenu przewidzianej do realizacji na terenie nieruchomości położonych przy ul. Nowy Świat w Piotrkowie Trybunalskim (działki o nr ew. 226/9, 227/8 obręb 17; 123/16, 123/17, 124/9, 125/9, 126/9 obręb 20)”, zgodnie z dokumentacją projektową w zakresie objętym projektami budowlanymi i wykonawczymi, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót oraz zapisami niniejszej SWZ. Przedmiar robót jest materiałem pomocniczym.