537912-2024 - Wyniki
Polska – Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne – Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej – zespół budynków wielorodzinnych w Brzegu przy ul. Małujowickiej
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej – zespół budynków wielorodzinnych w Brzegu przy ul. Małujowickiej
Opis: Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej - zespół budynków wielorodzinnych w miejscowości Brzeg przy ul. Małujowickiej. Lokalizacja: Działki nr: 571/31, 571/49, 571/50, 571/51, 571/52, 571/54, 571/55, 571/61. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział 4 Opisu Potrzeb i Wymagań.
Poprzednie ogłoszenie: 258539-2024
Wewnętrzny identyfikator: 2/ZP/2024
Rodzaj procedury: Negocjacyjna z uprzednią publikacją zaproszenia do ubiegania się o zamówienie / konkurencyjna z negocjacjami
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Nr 2/ZP/2024