540239-2026 - Wyniki
Polska – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne – Dostawa oraz wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej, sprzętu i oprogramowania wraz ze świadczeniem usług - Dostawa i wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej” w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. E. Biernackiego w Opocznie
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa oraz wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej, sprzętu i oprogramowania wraz ze świadczeniem usług - Dostawa i wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej” w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. E. Biernackiego w Opocznie
Opis: Dostawa oraz wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej, sprzętu i oprogramowania wraz ze świadczeniem usług - Dostawa i wdrożenie infrastruktury techniczno-systemowej” w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. E. Biernackiego w Opocznie
Wewnętrzny identyfikator: DZPiPF.NBO.2.2026
Rodzaj procedury: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Główne aspekty procedury: Zgodnie z zapisami SWZ.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DZP i PF.NBO.2.2026