55393-2026 - Wyniki
Polska – Czujniki – Zakup certyfikowanych czujek dymu i tlenku węgla
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu i tlenku węgla
Opis: Przedmiotem postępowania jest zakup certyfikowanych czujek dymu i tlenku węgla. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 1) zamówienie podzielono na pakiety i części: a) Pakiet A (czujki A) – 10 części: A1–A10, po 15 000 szt. każda część; b) Pakiet B (czujki B) – 5 części: B1–B5, po 10 000 szt. każda część; 2) dla każdej części przewiduje się prawo opcji, na podstawie art. 441 ust. 1 pkt Ustawy, do 10% ilości tej części, możliwe do wykorzystania w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy dla danej części; 3) Wykonawca składa odrębną ofertę na każdy pakiet (A i/lub B) – zgodnie z formularzami ofert, stanowiącymi załącznik 3A i 3B do SWZ; 4) Zamawiający nie ogranicza liczby części, które mogą zostać udzielone jednemu wykonawcy.
Poprzednie ogłoszenie: 696941-2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35125100 Czujniki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38431200 Aparatury do wykrywania dymu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A1
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A1: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A1
Ilość: 15 000 sztuki
Opcje:
Opis opcji: Dla każdej części przewiduje się prawo opcji, na podstawie art. 441 ust. 1 pkt Ustawy, do 10% ilości tej części, możliwe do wykorzystania w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy dla danej części.
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A2
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A2: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A3
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A3: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A4
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A4: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A5
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A5: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A6
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A6: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A7
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A7: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A8
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A8: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A9
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A9: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek dymu część A10
Opis: Pakiet A: certyfikowane czujki dymu część A10: 15 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.A10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek tlenku węgla część B1
Opis: Pakiet B: certyfikowane czujki tlenku węgla część B1: 10 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.B1
Ilość: 10 000 sztuki
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek tlenku węgla część B2
Opis: Pakiet B: certyfikowane czujki tlenku węgla część B2: 10 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.B2
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek tlenku węgla część B3
Opis: Pakiet B: certyfikowane czujki tlenku węgla część B3: 10 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.B3
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek tlenku węgla część B4
Opis: Pakiet B: certyfikowane czujki tlenku węgla część B4: 10 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.B4
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zakup certyfikowanych czujek tlenku węgla część B5
Opis: Pakiet B: certyfikowane czujki tlenku węgla część B5: 10 000 szt.
Wewnętrzny identyfikator: BF-IV.2370.21.2025.B5