Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Bucureşti (RO321)
Kraj: Rumunia
Informacje dodatkowe: Activitatea Prestatorului se va desfăşura la sediul acestuia
Szacowany okres obowiązywania