2. Procedura
Procedura
Tytuł: Request for Tender for the provision of Coast Guard Alerting and Notification System (CGANS)
Opis: Provision of Coast Guard Alerting and Notification System (CGANS). The software at a minimum should provide the following functionality: • Alerting of Coast Guard Teams for emergency incident callouts. • Offering diverse customisable alerting operations, such as critical, non-critical, standdown via phone application and PC interface. • Integration with the Irish Coast Guard (IRCG) Incident Coordination and Management Systems (iCAMS).
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia, 64200000 Usługi telekomunikacyjne, 72212517 Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego, 72262000 Usługi rozbudowy oprogramowania, 72268000 Usługi dostawy oprogramowania, 72232000 Rozbudowa oprogramowania przetwarzania celu prowadzenia transakcji i rozliczeń, 75252000 Służby ratownicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0