2. Procedura
Procedura
Tytuł: Färskt bröd och konditorivaror för leverans (omtag)
Opis: Avtalet avser successiva beställningar inklusive leveranser till Haninge kommuns enheter av dagsfärska varor- färskt bröd och konditorivaror.
Wewnętrzny identyfikator: UPP 2024-00039
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze, 15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000