590838-2025 - Wyniki
Polska – Roboty budowlane – Roboty budowlane polegające na modernizacji zasilania stacji transformatorowej ST-1 w Bud. 11(E)
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Roboty budowlane polegające na modernizacji zasilania stacji transformatorowej ST-1 w Bud. 11(E)
Opis: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji zasilania stacji transformatorowej ST-1 w Bud. 11(E) Białostockiego Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku, o wymaganiach jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), w Załączniku nr 3.1 (Załączniki do OPZ) oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 7 do SWZ).
Poprzednie ogłoszenie: 484028-2025
Wewnętrzny identyfikator: DZP.261.25.2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1
Wewnętrzny identyfikator: 1