603406-2025 - Wyniki
Polska – Pojazdy pogotowia technicznego – Dostawa pojazdów kat. N2 z napędem elektrycznym oraz spalinowym i zabudową specjalistyczną - 5 zadań
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa pojazdów kat. N2 z napędem elektrycznym oraz spalinowym i zabudową specjalistyczną - 5 zadań
Opis: Dostawa pojazdów kat. N2 z napędem elektrycznym oraz spalinowym i zabudową specjalistyczną - 5 zadań Zadanie nr 1 – Dostawa fabrycznie nowych samochodów z napędem elektrycznym z homologacją N2 oraz zabudową specjalistyczną – 2 sztuki Zadanie nr 2 - Dostawa fabrycznie nowych samochodów z napędem elektrycznym z homologacją N2 oraz zabudową specjalistyczną – 2 sztuki Zadanie nr 3 - Dostawa fabrycznie nowych samochodów z napędem elektrycznym z homologacją N2 oraz zabudową specjalistyczną – 1 sztuka Zadanie nr 4 - Dostawa pojazdów ciężarowych z napędem spalinowym o maksymalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, ale nieprzekraczającej 12 ton wraz z zabudową specjalistyczną – 1 sztuka Zadanie nr 5 - Dostawa pojazdów ciężarowych z napędem spalinowym o maksymalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, ale nieprzekraczającej 12 ton wraz z zabudową specjalistyczną – 1 sztuka Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia znajdują się SWZ i załącznikach zamieszczonej na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
Poprzednie ogłoszenie: 233754-2025
Wewnętrzny identyfikator: RPUZ/P/0160/2025/DL/LE
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144220 Pojazdy pogotowia technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Zadanie nr 1-Dostawa fabrycznie nowych samochodów z napędem elektrycznym z homologacją N2 oraz zabudową specjalistyczną – 2 sztuki
Opis: Dostawa fabrycznie nowych samochodów z napędem elektrycznym z homologacją N2 oraz zabudową specjalistyczną – 2 sztuki
Wewnętrzny identyfikator: RPUZ/P/0160/2025/DL/LE- zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 2 - Dostawa fabrycznie nowych samochodów z napędem elektrycznym z homologacją N2 oraz zabudową specjalistyczną – 2 sztuki
Wewnętrzny identyfikator: RPUZ/P/0160/2025/DL/LE- zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 3 - Dostawa fabrycznie nowych samochodów z napędem elektrycznym z homologacją N2 oraz zabudową specjalistyczną – 1 sztuka
Opis: Dostawa fabrycznie nowych samochodów z napędem elektrycznym z homologacją N2 oraz zabudową specjalistyczną – 1 sztuka
Wewnętrzny identyfikator: RPUZ/P/0160/2025/DL/LE- zadanie 3
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 4 - Dostawa pojazdów ciężarowych z napędem spalinowym o maksymalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, ale nieprzekraczającej 12 ton wraz z zabudową specjalistyczną – 1 sztuka
Opis: Dostawa pojazdów ciężarowych z napędem spalinowym o maksymalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, ale nieprzekraczającej 12 ton wraz z zabudową specjalistyczną – 1 sztuka
Wewnętrzny identyfikator: RPUZ/P/0160/2025/DL/LE- zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 5 - Dostawa pojazdów ciężarowych z napędem spalinowym o maksymalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony, ale nieprzekraczającej 12 ton wraz z zabudową specjalistyczną – 1 sztuka
Wewnętrzny identyfikator: RPUZ/P/0160/2025/DL/LE- zadanie 5