See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół rugby mężczyzn Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia w okresie rozgrywek w drugiej połowie 2025 roku
Opis: Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół rugby mężczyzn Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia w okresie rozgrywek w drugiej połowie 2025 roku
Poprzednie ogłoszenie: 532694-2025
Wewnętrzny identyfikator: GCS.DZPI.2711.7.2025
Rodzaj procedury: Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79342200 Usługi w zakresie promocji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: 1.Przedmiotem umowy jest: 1) promocja Miasta Gdyni przez zespół rugby mężczyzn Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia (zwany dalej „Zespołem”) w drugiej połowie 2025 roku tj. od dnia podpisania umowy do dnia 23 listopada 2025 roku. 2) promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez Zespół w drugiej połowie 2025 roku tj. od dnia podpisania umowy do dnia 23 listopada 2025. 2. Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają miedzy innymi na : 1) reprezentowaniu Miasta Gdyni w drugiej połowie 2025 roku w Ekstralidze oraz we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy, 2) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu „Life Style Catering Rugby Club Arka Gdynia”, 3) umieszczeniu logo Gdynia Rugby lub nazwy „Gdynia” w materiałach i publikacjach wydawanych przez Zespół przy organizacji rozgrywek np.: papier firmowy, materiały prasowe, plakaty, kalendarz oraz inne materiały reklamowe związane z Zespołem, 4) umieszczeniu logo Gdynia Rugby z przodu na koszulkach meczowych, eksponowanych podczas wszystkich meczów ligowych z udziałem Zespołu, a także podczas wszystkich turniejów i spotkań towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół, 5) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na dresach meczowych i wyjściowych lub koszulkach technicznych, eksponowanych podczas wszystkich meczów ligowych i z udziałem Zespołu, a także podczas wszystkich turniejów i spotkań towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół, 6) oznaczanie wpisów w mediach społecznościowych zapowiadających mecze hashtagiem ”#wGdyni„, 7) umieszczeniu 3 sztuk banerów reklamowych Miasta Gdyni o minimalnych wymiarach 1m x 4m, 1m x 3m i 1m x 2m na Stadionie (Narodowy Stadion Rugby w Gdyni przy ulicy Kazimierza Górskiego 10, zwany dalej „Stadionem”), eksponowanych podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 8) umieszczeniu 2 szt. band statycznych z logo Miasta Gdyni za liniami końcowymi Stadionu, 9) umieszczeniu 4 flag z logo Miasta Gdyni na Stadionie, eksponowanych podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 10) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na telebimie usytuowanym na Stadionie, eksponowanego podczas wszystkich meczów z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 11) eksponowanie spotu reklamowego Gminy Miasta Gdynia na telebimie usytuowanym przy boisku Stadionu (wymagany czas reklamowy minimum 40% całkowitego czasu reklamowego podczas całego wydarzenia), podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 12) umieszczeniu logo Gdynia Rugby na stronie internetowej zespołu www.arkarugby.pl wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl w okresie obowiązywania umowy, 13) informowaniu przez Wykonawcę oraz przez Zespół o wspieraniu przygotowań i działalności sportowej Wykonawcy i Zespołu przez Miasto Gdynia podczas udzielanych informacji i wywiadów mediom, 14) umożliwieniu ekspozycji materiałów reklamowych oraz rozprowadzaniu materiałów promocyjnych Miasta Gdyni podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 15) przekazywaniu Zamawiającemu fotorelacji po każdym spotkaniu sportowym z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, stanowiącej nie mniej niż 10 (dziesięć) zdjęć o minimalnej rozdzielczości 4000 px i gęstości 300 dpi, przy czym co najmniej 5 zdjęć w jakości zapewniającej wydruk 60cmx40cm w 300 dpi, na adres email: promocja@gdyniasport.pl, nie później niż 36 godzin od zakończenia meczu. Wykonawca oświadcza, że posiada wymagane przepisami prawa zgody osób przedstawionych na zdjęciach na rozpowszechnianie ich wizerunku i wykorzystywanie w celach promocji Gminy Miasta Gdyni. Wykonawca oświadcza, że w przypadku wystąpienia tych osób z roszczeniami w stosunku do Zamawiającego z tytułu naruszenia ich praw lub dóbr osobistych, Wykonawca pokryje wszelkie koszty, jakie Zamawiający zobowiązany będzie ponieść, w tym koszty wypłaconych odszkodowań, 16) przekazaniu surówki materiału filmowego z okresu obowiązywania umowy o długości co najmniej 1 minuty w formacie avi lub mp4 jakości co najmniej Full HD (1920x1080), 17) zagwarantowaniu przez Wykonawcę, że materiały wymienione w pkt. 15) i 16) nie będą naruszać żadnych praw osób trzecich, a w szczególności praw własności intelektualnej (w tym praw autorskich oraz pokrewnych) lub dóbr osobistych takich osób, a treść tych materiałów będzie zgodna z obowiązującym prawem. W przypadku wystąpienia przez osoby trzecie przeciwko Zamawiającemu z jakimikolwiek roszczeniami z tytułu korzystania przez Zamawiającego z przedmiotowych materiałów Wykonawca oświadcza, że zwalnia Zamawiającego z wszelkiej odpowiedzialności i zobowiązuje się do naprawienia jakichkolwiek szkód poniesionych z tego tytułu przez Zamawiającego, 3.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na: 1)umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne zwanych dalej „Wydarzeniami” organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 2)umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, twitter) Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 3)umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 4)umożliwieniu Zamawiającemu wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z meczów oraz zdarzeń przed i po spotkaniach łącznie z postaciami (zawodnicy Zespołu) dla celów promocyjno-reklamowych jednostki Zamawiającego, 5)umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania meczów z udziałem Zespołu na potrzeby własne, 6)oznaczanie w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu, 7)oznaczanie minimum 5 wpisów w mediach społecznościowych