634388-2026 - Wyniki
Polska – Systemy i serwery informacyjne – Dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z ich wdrożeniem i uruchomieniem we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach oraz przeprowadzeniem szkolenia online
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia lub ogłoszenie o udzieleniu koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z ich wdrożeniem i uruchomieniem we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach oraz przeprowadzeniem szkolenia online
Opis: Wykonanie Przedmiotu zamówienia obejmuje: 1.1. dostawę, wdrożenie (w tym instalację), konfigurację i uruchomienie niżej wymienionych Urządzeń oraz dostawę, instalację i aktywację Oprogramowania do podmiotów we wskazanych lokalizacjach: 1) 8 szt. przełączników dystrybucyjnych 10Gb 24 portowych SFP+; 2) 8 szt. serwerów jednoprocesorowych 16 rdzeniowych (serwer rack). Serwery muszą pochodzić od jednego producenta; 3) 4 szt. macierzy (macierz rack); 4) 8 szt. Windows Server 2025 Datacenter 16-core; 5) 307 szt. Windows Server 2025 CAL w 4 lokalizacjach: 1. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy, Dworcowa 81, 85-009 Bydgoszcz 2. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku, Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk 3. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach, plac Grunwaldzki 8/10, 40-127 Katowice 4. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie, Bazylianówka 46, 20-144 Lublin Szczegółowe informacje (w tym podział) określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Poprzednie ogłoszenie: 404479-2026
Wewnętrzny identyfikator: BDG-ZZP.082.8.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48800000 Systemy i serwery informacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe, 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych, 48820000 Serwery, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 30233141 Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opis: Wykonanie Przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę, wdrożenie (w tym instalację), konfigurację i uruchomienie niżej wymienionych Urządzeń oraz dostawę, instalację i aktywację Oprogramowania do podmiotów we wskazanych lokalizacjach: 1) 8 szt. przełączników dystrybucyjnych 10Gb 24 portowych SFP+; 2) 8 szt. serwerów jednoprocesorowych 16 rdzeniowych (serwer rack). Serwery muszą pochodzić od jednego producenta; 3) 4 szt. macierzy (macierz rack); 4) 8 szt. Windows Server 2025 Datacenter 16-core; 5) 307 szt. Windows Server 2025 CAL w 4 lokalizacjach: 1. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy, Dworcowa 81, 85-009 Bydgoszcz 2. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku, Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk 3. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach, plac Grunwaldzki 8/10, 40-127 Katowice 4. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie, Bazylianówka 46, 20-144 Lublin Szczegółowe informacje (w tym podział na poszczególne rdoś) określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe, 48820000 Serwery, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych, 30233141 Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)