Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Miasto Poznań (PL415)
Kraj: Polska