660620-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Talony na posiłki – Dostawa w latach 2027-2031 talonów na posiłki dla pracowników PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa w latach 2027-2031 talonów na posiłki dla pracowników PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
Opis: Przedmiotem Zamówienia są comiesięczne dostawy bonów/talonów żywieniowych - stanowiących emitowane i oferowane przez Wykonawcę znaki legitymacyjne na okaziciela, tj.: bon, kupon, talon w formie papierowej z nadrukowaną na nim wartością nominalną oraz datą ważności - umożliwiających ich wymianę przez ich posiadaczy (pracowników Zamawiającego) wyłącznie na artykuły żywnościowe lub/i gotowe posiłki w punktach handlowych prowadzących sprzedaż takich artykułów na terenie powiatu lubańskiego i zgorzeleckiego, według bieżącej oferty handlowej tych punktów, w następujących miejscowościach: - Bogatynia (co najmniej 4 placówki na terenie miasta) - Zgorzelec (co najmniej 4 placówki na terenie miasta) - Lubań (co najmniej 2 placówki na terenie miasta) - Zawidów (co najmniej 1 placówka na terenie miasta).
Wewnętrzny identyfikator: POST/GEK/CSS/FZR-KWT/03509/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30199770 Talony na posiłki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001