See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa materiałów do artroskopii i chirurgii stopy, ręki w podziale na zadania asortymentowe dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. E. Biernackiego w Opocznie
Opis: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa materiałów do artroskopii i chirurgii stopy, ręki w podziale na zadania asortymentowe dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Powiatowego im. E. Biernackiego w Opocznie (zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ asortymentowo-cenowym) w podziale na nw. zadania: zadanie 1 – Materiały do artroskopii zadanie 2 – Implanty do artroskopii stawów kolanowego i barkowego zadanie 3 – Implanty do chirurgii małych stawów zadanie 4 - Proteza do całkowitej odbudowy stawu śródstopno-paliczkowego I (MTP I) zadanie 5 - Implant do korekcji stopy płasko – koślawej zadanie 6 - Silikonowa endoproteza stawu śródstopno – paliczkowego 2 -5 Przedmiot zamówienia zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ oraz jej załącznikach.
Wewnętrzny identyfikator: DZP i PF.270.3.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ.
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne, 33141750 Sztuczne stawy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: zadanie 1 – Materiały do artroskopii
Opis: zadanie 1 – Materiały do artroskopii - zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ asortymentowo-cenowym
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: zadanie 2 – Implanty do artroskopii stawów kolanowego i barkowego
Opis: zadanie 2 – Implanty do artroskopii stawów kolanowego i barkowego - zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ asortymentowo-cenowym
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: zadanie 3 – Implanty do chirurgii małych stawów
Opis: zadanie 3 – Implanty do chirurgii małych stawów - zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ asortymentowo-cenowym
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: zadanie 4 - Proteza do całkowitej odbudowy stawu śródstopno-paliczkowego I (MTP I)
Opis: zadanie 4 - Proteza do całkowitej odbudowy stawu śródstopno-paliczkowego I (MTP I) - zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ asortymentowo-cenowym
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141750 Sztuczne stawy
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: zadanie 5 - Implant do korekcji stopy płasko – koślawej
Opis: zadanie 5 - Implant do korekcji stopy płasko – koślawej - zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ asortymentowo-cenowym
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: zadanie 6 - Silikonowa endoproteza stawu śródstopno – paliczkowego 2 -5
Opis: zadanie 6 - Silikonowa endoproteza stawu śródstopno – paliczkowego 2 -5 - zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ asortymentowo-cenowym