660679-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne – Dostawa licencji oprogramowania VMware albo licencji oprogramowania równoważnego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Dostawa licencji oprogramowania VMware albo licencji oprogramowania równoważnego
Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup licencji oprogramowania VMware albo licencji oprogramowania równoważnego wraz ze wsparciem producenta oprogramowania, w tym: 1 280 sztuk licencji wraz ze wsparciem na okres 36 miesięcy – w ramach zamówienia podstawowego, oraz 256 sztuk licencji wraz ze wsparciem na okres 28 miesięcy – w ramach zamówienia opcjonalnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Poprzednie ogłoszenie: 139971-2026
Wewnętrzny identyfikator: ZPRZ.270.227.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 - opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp Ogłoszenie nr 139971-2026 z dnia 27.02.2026, LOT 0005
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP polegającą na dostawie dodatkowych 256 licencji oprogramowania, wraz z zapewnieniem gwarancji (wsparcia producenta oprogramowania) na okres 33 miesięcy (przyjmuje się uruchomienie licencji z zamówienia opcjonalnego od 1 marca 2027 r. do upływu okresu Gwarancji w ramach zamówienia podstawowego)